M133NW4J R3 B133UAN01.2 Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 1920x1200 Laptop LCD Screen
Description
View AllClose
- Brand: Lenovo ThinkPad
- Size: 13.3"
- Resolution: FHD+ WUXGA
- Pixels: 1920 x 1200
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 291mm wide, IPS, Non Touch