M40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 1 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 2 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 3 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 4 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 5 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 6 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 7 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
  • 8 of 8-image forM40934-001 B156xtk02.0 HP Lcd Display 15.6" Hd 15-ef2048nr
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your existing screen part number to match up connections.
✅  2.Provide laptop serial number to match up connections and other details.
B156XTK02.0 HP M40934-001
Title - HP M40934-001, HP 15-EF2048NR, B156XTK02.0
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?