N133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 1 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 2 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 3 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 4 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 5 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 6 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
  • 7 of 7-image forN133BGE-EAB B133XTN01.2 B133XTN01.3 M133NWN1 R3 R4 30 Pin LCD LED Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need to know if you need matte or glossy finish.
✅  2. If no preference received we will ship finish we have on hand.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 13.3"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins