N140HCA-EAC Lenovo Flex-14API 81SQ 81XG 81SS 14" LCD Touch Screen Assembly
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 14.0"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins