N140HCR-GL2 Rev.C1 1920x1080 Laptop LCD Screen Signal Interface 40 Pin
  • 1 of 4-image forN140HCR-GL2 Rev.C1 1920x1080 Laptop LCD Screen Signal Interface 40 Pin
  • 2 of 4-image forN140HCR-GL2 Rev.C1 1920x1080 Laptop LCD Screen Signal Interface 40 Pin
  • 3 of 4-image forN140HCR-GL2 Rev.C1 1920x1080 Laptop LCD Screen Signal Interface 40 Pin
  • 4 of 4-image forN140HCR-GL2 Rev.C1 1920x1080 Laptop LCD Screen Signal Interface 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Narrow
  • Pin Connection: 40 Pins