NE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 1 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 2 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 3 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 4 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 5 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 6 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 7 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 8 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 9 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
  • 10 of 10-image forNE145F8M-N61 V8.0 14.0" Laptop LCD Screen Panel 3072X1920 EDP IPS 120HZ
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.5"
  • Resolution: 3K
  • Pixels: 3072 x 1920
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 120Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 120Hz, IPS, Non Touch