NE161QHM-NZ1 16.1" Replacement Display Panel Matrix Laptop LCD Screen 240Hz 40 Pin 2560X1440
  • 1 of 4-image forNE161QHM-NZ1 16.1" Replacement Display Panel Matrix Laptop LCD Screen 240Hz 40 Pin 2560X1440
  • 2 of 4-image forNE161QHM-NZ1 16.1" Replacement Display Panel Matrix Laptop LCD Screen 240Hz 40 Pin 2560X1440
  • 3 of 4-image forNE161QHM-NZ1 16.1" Replacement Display Panel Matrix Laptop LCD Screen 240Hz 40 Pin 2560X1440
  • 4 of 4-image forNE161QHM-NZ1 16.1" Replacement Display Panel Matrix Laptop LCD Screen 240Hz 40 Pin 2560X1440
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HP VICTUS
  • Size: 16.1"
  • Resolution: QHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 240Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 2.5K, 240Hz, IPS, Non Touch