13.3" IPS FHD Display Screen Panel Matte Ag Innolux N133hce-gn2 Rev.C1
Description
View AllClose
- Brand: HP Elitebook
- Size: 13.3"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz