15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 1 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 2 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 3 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 4 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 5 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 6 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 7 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 8 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 9 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 10 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
  • 11 of 11-image for15.6" FHD LCD IPS Screen Display LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2)
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is Non Touch 30 pin screen. *
✅  3.Listed screen is widely used to make Touch Screen Assembly.
Dell DP/N 0KRG3X KRG3X Dell DP/N 0KRG3X KRG3X LP156WFC(SP)(D1) DELL X6G0J DELL KRG3X
LG LP156WFC-SPK2 LP156WFC(SP)(K2) LG LP156WFC SP K2 LG LP156WFC SPC1
Title - LG LP156WFC-SPK2, LG LP156WFC(SP)(K2)
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?