B140HAN03.1 HW0A Lenovo Carbon X1 5th Gen LCD
  • 1 of 4-image forB140HAN03.1 HW0A Lenovo Carbon X1 5th Gen LCD
  • 2 of 4-image forB140HAN03.1 HW0A Lenovo Carbon X1 5th Gen LCD
  • 3 of 4-image forB140HAN03.1 HW0A Lenovo Carbon X1 5th Gen LCD
  • 4 of 4-image forB140HAN03.1 HW0A Lenovo Carbon X1 5th Gen LCD
Toolkit Coupon
CHF85.84
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing Screen Part Number to match up location of connection before we ship.
✅  2.Check out notes must include your existing screen part number.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
Lenovo SD10K93480
Lenovo X1 Carbon 5th Gen
Lenovo Model # 20HQ-S1AX00
Listed Screen is InfinityEdge IPS.
Title - HW0A, B140HAN03.1, X1
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?