B156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 1 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 2 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 3 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 4 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 5 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 6 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 7 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
  • 8 of 8-image forB156XTK02.0 REPLACEMENT LCD On-Cell Touch Screen 15.6" HD 1366x786 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your existing screen part number to match up connections.
✅  2.Provide laptop serial number to match up connections and other details.
Title - B156XTK02.0
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?