HP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 2 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 3 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 4 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 5 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 6 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 7 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
  • 8 of 8-image forHP TouchSmart 15-R 15.6" LCD LED Touch Screen Digitizer Assembly B156XTT01.2 40 Pin
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 15.6"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins