LCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
  • 1 of 5-image forLCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
  • 2 of 5-image forLCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
  • 3 of 5-image forLCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
  • 4 of 5-image forLCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
  • 5 of 5-image forLCD Screen Lenovo 00HN826 14" SD10A09837 LP140QH1-SPB1 Non Touch Matte
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. Confirm Part Number is LP140QH1(SP)(B1).
✅  2. Non Touch Screen. Asymmetrical Brackets. Pay attention to Metal Brackets and location.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: QHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins