LCD Screen N140BGA-EB4 REV.C1 No tabs HD 1366x768 Display 14.0"
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: WXGA HD
- Pixels: 1366 x 768
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz