NV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 1 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 2 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 3 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 4 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 5 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
  • 6 of 6-image forNV140FHM-N62 V8.0 LCD Screen LED laptop 14.0" Display Matte
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
Title - NV140FHM-N62
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?