NV140FHM-N61 LED LCD Screen 14" 1920X1080 WUXGA FHD IPS REPLACEMENT Display
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins