NV140WUM-N61 Matrix Laptop LCD Screen 1920x1200 Panel Display 14" IPS 60Hz 30 pin
Description
View AllClose
- Brand: HP ElitebookZBook FireflyProBook
- Size: 14.0"
- Resolution: FHD+ WUXGA
- Pixels: 1920 x 1200
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz