NV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 1 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 2 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 3 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 4 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 5 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 6 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 7 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 8 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 9 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 10 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
  • 11 of 11-image forNV156FHM-N4S 15.6" FHD 1920x1080 60Hz LCD Screen Replacement Panel 30 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need laptop serial number or original screen part number to match up.
✅  2. Match up 10.25 inch backlight board length.