NV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 1 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 2 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 3 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 4 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 5 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 6 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 7 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 8 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
  • 9 of 9-image forNV173FHM-N49 Narrow Bezel LCD Screen Matte FHD 1920x1080 Display
Toolkit Coupon
AED359.76
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 17.3"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 60Hz, Hi Gamut, Non Touch, UWVA