QHD LCD Screen Display IPS Panel NE133QDM-N60 Dell Inspiron 13 5310 P145G
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 13.3"
- Resolution: WQXGA QHD+
- Pixels: 2560 x 1600
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Split
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz