Replacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 1 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 2 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 3 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 4 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 5 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 6 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 7 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 8 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 9 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 10 of 10-image forReplacement Screen 15.6" B156ZAN05.1 120Hz UHD 3840X2160 4K LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 120Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 120Hz, Dreamcolor, IPS 4K, Non Touch