13.3" FHD IPS LCD Screen N133HCE-E7A Dell Latitude 5310 P97G Non Touch
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 13.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Narrow 1.75cm
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz