14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 1 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 2 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 3 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 4 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 5 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 6 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 7 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
  • 8 of 8-image for14.0" Auo B140qax01.h 0a 2560x1600 Lcd Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 14.0"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Frame: Narrow Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Touch Panel
  • Technology: In-Cell On-Cell, Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
B140QAX01.H 0
Dell 89DGF
EDID AUO0BA4
B140QAX01.H
Dell HHPH2 0HHPH2
Dell TT29H
Dell 391-BHJJ
Dell 89DGF EDID AUO0BA4
Dell 5DV6N
Dell 391-BJBJ
NE140QDM-K61
Dell 5DV6N
Dell Laptop Latitude 7440
Dell Latitude 7440
Title - AU OPTRONICS B140QAX01.H
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?