14" 40 Pin eDP 3840x2160 Matte 71% NTSC LED LCD Screen Display Panel NV140QUM-N61
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: UHD
- Pixels: 3840 x 2160
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz