15.6" FHD 144hz IPS LAPTOP Screen Panel AG BOHYDIS NV156FHM-NY4 V8.0
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Signal Interface: eDP1.4 Connector
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, IPS, Non Touch