17.3" FHD 144hz 72% NTSC LCD Screen IPS Display Panel B173HAN03.0 B173HAN03.2
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 17.3"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Left
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, 16M colour, G-Sync, Gaming