AUO B140HAN04.3 FHD IPS 14.0" Matte 30 pin LED LCD Display Non Touch Screen
Availability:
Inquire
  • 1 of 1-image forAUO B140HAN04.3 FHD IPS 14.0" Matte 30 pin LED LCD Display Non Touch Screen
Toolkit Coupon
Chat
Call 201-442-0091
Email sales@blisscomputers.net
Description
  • Brand: Unknown Groups
  • Condition: NEW
  • Commodity: Unknown Groups
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?