AUO B140HAN04.3 FHD IPS 14.0" Matte 30 pin LED LCD Display Non Touch Screen
- Availability:
- Inquire
Description
View AllClose
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?