Dell OptiPlex 3240 21.5" AIO LCD Touch Screen FHD P72WF LM215WF3 SL N1
  • 1 of 4-image forDell OptiPlex 3240 21.5" AIO LCD Touch Screen FHD P72WF LM215WF3 SL N1
  • 2 of 4-image forDell OptiPlex 3240 21.5" AIO LCD Touch Screen FHD P72WF LM215WF3 SL N1
  • 3 of 4-image forDell OptiPlex 3240 21.5" AIO LCD Touch Screen FHD P72WF LM215WF3 SL N1
  • 4 of 4-image forDell OptiPlex 3240 21.5" AIO LCD Touch Screen FHD P72WF LM215WF3 SL N1
Toolkit Coupon
SR676.46
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is Round Corner Bezel Assembly.
Dell YP78X
Dell 0YP78X
Dell P72WF 0P72WF Dell X4WTW 0X4WTW Dell X4WTW 0X4WTW Dell HGVKP 0HGVKP Dell P72WF 0P72WF
DELL 5NHM4 DELL 8FRRY Dell X4WTW 0X4WTW Dell HGVKP 0HGVKP Dell P72WF 0P72WF
Dell X4WTW 0X4WTW Dell HGVKP 0HGVKP Dell P72WF 0P72WF
Dell HGVKP 0HGVKP
Dell KHFYX
Dell 0KHFYX
Dell 391-BBDN
Dell Optiplex 3240
LM215WF3 SLN1 Dell Optiplex 3240
Dell Optiplex 3250
Title - LM215WF3 SL N1, 3240, P72WF
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?