14.0" HD On-Cell Touch Screen 40 pin Laptop LED LCD Screen REPLACEMENT N140BGN-E42 REV.B6
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 14.0"
- Resolution: WXGA HD
- Pixels: 1366 x 768
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins