NV156FHM-T07 15.6" LCD Touch Screen FHD IPS 40 Pin Narrow
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Narrow
- Pin Connection: 40 Pins